انسان باید به کارش عشق داشته باشد ... آن وقت است که شاهکارها به وجود می آورد ، که شاهکارها ساخته عشق است ، نه پول و در آمد ، با پول می شود کار ایجاد کرد ، ولی با پول نمی شود شاهکار را ایجاد کرد ( استاد مطهری ) English | العربي
به كشت ، بهترين بستر كشت
عناوین مهم ورمی کمپوست
عناوین مهم کود نانو و NPK
عناوین مهم سم
عناوین مهم ابزار آلات
عناوین مهم آبیاری
عناوین مهم فضای سبز
عناوین مهم عمومی کشاورزی
آمار بازديد
طرح اقتصادی برای کشاورزان

طرح اقتصادی برای کشاورزان (خود کفائی در امر خرید کود )

از آنجایی که مصرف کود ورمی کمپوست در مزارع و باغات کشاورزی سبب افزایش تناژ محصول می شود و این قضیه مورد تائید کلیه سازمان ها و نهاد های کشاورزی از جمله سازمان آب و خاک کل کشور و جهاد کشاورزی قرار گرفته است لذا تعاونی به کشت اقدام به ایجاد طرحی جهت خود کفائی کلیه کشاورزان جهت تولید این کود ارگانیک و معجزه آسا نموده است .
از مزایای کود ورمی کمپوست می توان به خاصیت سبک و فاقد هر گونه بو عاری از علف های هرز حاوی میکروارگانیسم های هوازی مفید مانند ازتو باکتری ها ، بالا بودن میزان عناصر اصلی غذایی ، دارا بودن عناصر میکرو مانند آهن ، روی ، مس ، منگنز ، دارا بودن مواد محرکه رشد گیاهی نظیر ویتامینها ، قابلیت بالای نگهداری آب و مواد غذایی ، عاری از باکتری های غیر هوازی ، قارچها ، میکروارگانیسمهای پاتوژن اصلاح کننده خصوصیات فیزیکو شیمیائی و بیولوژیکی خاک اشاره نمود.
همچنین عناصر ماکرو همچون ازت ، فسفر ، پتاسیم به میزان قابل توجهی بصورت عناصر آزاد جهت جذب گیاه در این نوع کود موجود می باشد ، حال با توجه به عمر 5 ساله این صنعت در کشور و آزمایش این نوع کود در کلیه مزارع و روی انواع درختان و صیفی جات نتایج قابل توجهی از افزایش عملکرد روی گیاهان حاصل شده است که توجه کلیه کشاورزان را جهت خود کفائی و کاهش هزینه های کار ( از جمله خرید کود های دامی و شیمیائی و ...) به طرح زیر دعوت می نماید .
متاسفانه در سالهای اخیر افرادی غیر متخصص در این صنعت وارد شده اند که محصولاتی با کیفیت پایین و غیر استاندارد تولید نموده اند که صرفا جهت ایجاد سود اقتصادی برای خود هیچ گونه خدمتی به کشاورزان نکرده و این نوع کود که در کشور های تراز اول دنیا مورد تائید و مصرف قرار میگیرد را زیر سوال برده اند لذا تعاونی به کشت تحت مجوز از وزارت صنایع و معادن و اخذ کلیه مجوزها و استانداردهای لازم اقدام به تولید کود ورمی کمپوست نموده است که از کلیه کشاورزان دعوت به عمل می آورد که تجارب خود را در این صنعت به آنان انتقال دهد.
مجموعه به کشت در سالهای اخیر در باغات و مزارع خود اقدام به مصرف این کود نموده است و نتایج بسیار قابل توجهی که جهت بازدید عموم آماده می باشد را وصول نموده که با توجه به این مسئله اقدام به ایجاد طرح خود کفائی کشاورزان جهت تامین کود مصرفی سالیانه می نماید .
کشاورزان عزیز می توانند با توجه میزان خرید کود ورمی کمپوست به میزان مصرف باغ یا مزرعه خود همان میزان هزینه را یکجا جهت تولید این محصول هزینه کرده و سالیان سال خود اقدام به تولید کود در مساحتی بسیار اندک در مزرعه خود نموده و دیگر نیاز به خرید هیچ گونه کودی در کل دوران کشاورزی خود نداشته باشند با توجه به این مسئله تعاونی به کشت آمادگی خود جهت راه اندازی و مشاوره رایگان و همچنین تامین مواد اولیه ( کودگاوی ، کرم خاکی ، باکتری EM ) BMO) ، کلش ، طراحی و اجرای سیستم های آبیاری ، سرند ، راکتور و... ) اعلام می دارد جهت اطلاع از این طرح کاملا اقتصادی و به صرفه در امر کشاورزی لطفا با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمائید.
 
                           یکبار هزینه کنید یک عمر برداشت کنید
                                دیگر نیازی به خرید کود ندارید
 
 
صفحه اصلی | محصولات | خدمات | درباره ما | آرشیو و مقالات | گالری تصاویر | دانلود فیلم | تماس با ما